Promosyon Dönemi Başladı

>>> 18-07-2016 11:18:09

Promosyon çalışmaları özellikle şirketlerin reklam çalışmalarının farklı bir ayağıdır. Bu çalışmalarda insanlarla yüz yüze iletişim kurarak onlara hediye edilen ürünler sayesinde olumlu etkiler bırakılmak istenmektedir. Bu çalışmalardan kullanabileceğiniz ürünlerden biride promosyon kalem seti ürünleridir. Tercih edeceğiniz bu ürünler özel kişiler için verilebilecek hediyeler arasında yerini alabilir. Kalem setlerinde farklı özelliklerdeki iki kalem kombine edilerek sunulmaktadır. Genel olarak dolma kalem ve tükenmez kalem ikilisi kaliteli malzemesi ve harika tasarımları ile sizleri beklemektedir. Farklı renklerde üretilebildiği gibi aynı zamanda kalemlerin aynında anahtarlık gibi hediyelerde eklenebilmektedir. Dilediğiniz tasarımlarla da baskı işlemleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlerde bu kalemlerden yararlanmak için kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Promosyon ürünlerinin farlılıklar göstermeye başlamasından sonra firmaların en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen promosyon Seminer- Sekreter Bloknot ürünleri hakkında müşterilerimizin merak ettiği modelleri web sitemizde yayınladık.

Uzun zamandır bu alanda gelen talepleri karşılamak adına tanıtım yapacak olan firmalara özel olarak sunduğumuz Seminer- Sekreter Bloknot ürünlerinden istediğiniz modelin siparişini vererek firmanızın tanıtımına katkı da bulunmuş olacaksınız. Sitemizde bulunan 4 farklı modelden istediğinizin siparişini vermeniz durumunda firmanızın gerekli olan bilgilerini Seminer- Sekreter Bloknot ürünlerinin üstüne yazarak sizleri unutulmaz kılmak istiyoruz.

İşte son  derece önemli olan bu ürünlerden sipariş vererek sizlerde müşterilerinize bir hediye sunma fırsatını yakından sunmuş olacaksınız .